Evoc – inteligentne produkty, które napędzają postęp cywilizacyjny

Współczesny postęp technologiczny coraz bardziej zmienia sposób i standard naszego życia.

EVOC jako wysoce wyspecjalizowaną firmą, która dostarcza wysokiej jakości urządzenia centralnego sterowania i wsparcie techniczne z różnych dziedzin, takich jak inteligentny transport, automatyka przemysłowa, energetyka, ochrona środowiska, ochrona zdrowia, bankowość elektroniczna.

 

Evoc-LOGO

 

Początki i rozwój przedsiębiorstwa

Firma EVOC Inteligent została założona w 1993 r. Dzięki szybkiemu rozwojowi opartemu o innowacyjne rozwiązania może chwalić się własnymi komputerami i rozwiązaniami wbudowanymi sygnowanymi swoją marką, do której posiada pełne prawa własnościowe. Dzisiaj EVOC jest jednym z wiodących producentów rozwiązań wbudowanych przeznaczonych dla przemysłu zatrudniający fachowców w działach badawczo-rozwojowych, produkcji, sprzedaży i integracji systemów.

W 2003 roku EVOC Inteligent pierwszy raz został zanotowany na giełdzie papierów wartościowych w Hong Kongu. Od tego czasu firma zawiązała ścisłe i długoterminowe relacje partnerskie z szeroką gamą klientów na świecie.

 

evoc - siedziba firmy

 

Mocne strony przedsiębiorstwa

Rozwiązania EVOC wprowadzają świeży powiew innowacyjności w przemyśle i dostarczają szerokiej maści klientom na świecie produkty najwyższej klasy. EVOC może pochwalić się jednym z największych placówek R&D związanych z technologią wbudowaną oraz największą bazą produkcyjną w swojej branży. EVOC jest szeroko doceniany za produkty o wysokim współczynniku opłacalności, fachową obsługą sprzedaży i wsparciem technicznym. Produkty EVOC stały się w ostatnim czasie pierwszym źródłem urządzeń i rozwiązań w projektach na całym świecie. Według organizacji CCID, firma EVOC znajduje się na światowym szczycie i ukazuje się jako jeden z najbardziej konkurencyjnych graczy na rynku systemów wbudowanych.

 

evoc komputery

 

Globalne spojrzenie

W 2008 EVOC zaczął ekspansję interkontynentalną. Dzisiaj firma EVOC dzieli się swoimi rozwiązaniami z dziedziny przemysłowego przetwarzania danych, jak również specjalistycznymi i niezawodnymi produktami z coraz większą liczbą partnerów zagranicznych. Taka strategia pozwala rozwijać się i rozrastać przez cały czas oraz jest podstawą obustronnej współpracy, w której każdy z partnerów zyskuje.